«Укрзалізниця» виставила на продаж колишнє ревматологічне відділення залізничної лікарні

Стартова ціна лоту становить 809,9 тис. грн.

АТ «Укрзалізниця» виставила на продаж приміщення колишнього ревматологічного відділення клінічної лікарні на залізничному транспорті, що на вул. Чумацькій, 6. Йдеться про територію в Личаківському районі Львова, неподалік Музею народної архітектури та побуту. Цю місцевість називають Професорською колонією.

Загальна площа будівлі становить 289,5 кв. метрів з огорожами. Балансоутримувачем є Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії ЦОЗ АТ «Укрзалізниця».

Додамо, що стартова ціна лоту становить 809,9 тис. грн, а завершення прийняття заяв на участь – 17 листопада. 

Нагадаємо, минулого року стало відомо, що «Укрзалізниця» розпочала продаж непрофільних активів. Зокрема, у липні вона виставила на аукціони в електронній системі Prozorro перші 22 об’єкти в різних містах країни (у Києві, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Смілі та Чопі). Загальна стартова ціна об’єктів становить близько 42 млн грн. 

​Для довідки

Професорською колонією називають кілька кварталів, які відгороджені від міста петлею залізниці «Підзамче-Личаків». На рубежі XIX і ХХ століть, коли місто розросталося, тут почали будувати вілли й особняки, у яких жила інтелігенція. Так утворилася Професорська колонія. У різні часи в цих кварталах мешкали літератори Ірина Вільде, Микола Вінграновський, Роман Дідула, а ще живописець Євген Манишин. Нині Професорська колонія вважається одним із елітних районів Львова.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *