Закинуту будівлю колишнього заводу «Кінескоп» у Львові реконструюють під офіси

Йдеться про ділянку на вул. Героїв УПА, 71б та 73.

Закинуту будівлю колишнього заводу «Кінескоп» у Львові реконструюють під офіси. Йдеться про ділянку на вул. Героїв УПА, 71б та 73. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію сьогодні, 11 листопада, прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Містобудівні умови і обмеження отримали ІТ-спеціалісти Святослав Літинський, Олександр Музичук і Сергій Іванов.

«Йдеться про реконструкцію будівлі в межах площі заводу «Кінескоп»для офісних потреб. Там пропонується забудова одного повноцінного корпсу і одного зменшеного за плямою корпусу. Проїзд зберігається, а ця будівля отримує нове оформлення фасадів. Усередині пропонують дворівневий майданчик для паркування», – каже під час засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, що головний корпус колишнього заводу «Кінескоп», що на вулиці Героїв УПА, 73-77, перебудують в адміністративно-офісний центр. Містобудівні умови та обмеження виконавчий комітет Львівської міської ради видав ТзОВ «Офісний центр «Т-77» 12 березня минулого року. П’ятиповерхову будівлю не зноситимуть, натомість добудують ще три поверхи. За інформацією із аналітичної системи YouControl, власником ТзОВ «Офісний центр «Т-77» зареєстрованого у Львові на вул. Героїв УПА, 77 є мешканці Брюхович Людмила та Володимир Косенко. Володимир Косенко є адвокатом судді-засівальника Ігоря Зварича. 

Ольга Коваль

Візуалізація з виконкому ЛМР

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *