Завтра у Львові студенти вийдуть на мітинг

Мирна акція відбудеться у суботу о 18:00.

У суботу, 12 листопада, на площі перед Оперним театром відбудеться мирна акція студентів Української академії друкарства через заяви Міністерства освіти про приєднання академії до Львівського національного університету ім. Івана Франка. 

Джерело: проректор з науково-педагогічної роботи Української академії друкарства Ярослав Угрин у коментарі Tvoemisto.tv

«Ми отримали дозвіл на проведення акції наших студентів, і вважаємо, що нам вдастся унеможливити приєднання Академії друкарства до Львівського університету ім. Івана Франка. Ми знаємо, що це не на користь системі освіти, підозрюємо, що є інші мотиви», – сказав він.

Акція розпочнеться о 18:00.

Нагадаємо, 8 листопада Міністерство освіти і науки України звернулося до Кабміну з ініціативою об’єднати Українську академію друкарства з Львівським національним університетом імені Івана Франка. У соцмережах почав ширитися флешмоб на знак протесту проти об’єднання вишів, які ініціювали студенти УАД, #гетьрукивідуад. Вони стурбовані, що їх позбавлять державної форми навчання, анулюють дипломи, а в період війни 200 викладачів залишаться без роботи. 

Для довідки

Українська академія друкарства  єдиний в Україні автономний заклад вищої освіти, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії. За свою 85-річну історію вона випустила десятки тисяч спеціалістів, які формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах, книгарнях, рекламних організаціях, машинобудівних підприємствах, науково-дослідних установах.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *