Біля автостанції на вулиці Хмельницького відремонтують проїзд та інженерні мережі

Проєкт реконструкції вулиці Богдана Хмельницького цього не передбачав.

Біля автостанції №2, що на вул. Богдана Хмельницького, відремонтують проїзд та інженерні мережі. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.

«Ремонт біля автостанції на вул. Богдана Хмельницького не був передбачений проєктом реконструкції вулиці, однак додатково підрядник відремонтує інжерені комунікації та проїзд. Маємо для цього рішення виконавчого комітету», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, що вулицю Богдана Хмельницького після ремонту відкрили улітку 2021 року. Роботи там тривали із 8 травня 2020 року. Ремонтувало вулицю ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 175,4 млн грн. Окрім цього, у Львові знову планують розширити ще одну ділянку вулиці на виїзді з міста в районі ринку «Галицьке перехрестя». Там хотіли облаштувати додаткову смугу руху для повороту направо, перед виїздом на трасу.

Ольга Коваль

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *