На Львівщині найбільше іноземних студентів з шести країн

17 листопада в Україні святкують Міжнародний день студента. За кількістю студентів у закладах вищої освіти на 10 тис. населення Львівська область посідає третє місце серед регіонів України.

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області, пише Dailylviv.com. У Львівській області на початок 2021/22 навчального року освітні послуги надають 20 закладів фахової передвищої освіти (ЗФПО) і 21 заклад вищої освіти (ЗВО). Фахову передвищу освіту здобувають 18,3 тис. студентів, а вищу освіту – 90,4 тис. студентів.

На денній формі навчається 81,1% студентів, 18,9% – заочно або на вечірніх відділеннях. За рахунок коштів державного бюджету освіту в ЗФПО здобувають 66,9% студентів Львівщини, натомість у ЗВО більшість студентів (55,6%) навчаються на контрактній формі.

У 2021/22 навчальному році до ЗФПО і ЗВО вступило 27,8 тис. осіб, що на 4% більше порівняно з попереднім навчальним роком.

У 2021 році завершили навчання й отримали дипломи 25,3 тис. осіб. З них 60,1% здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, 25,4% – молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра і фахового молодшого бакалавра, 12,1% – магістра і 2,4% – спеціаліста.

Серед випускників найбільше молодих фахівців (31,5%) у галузях соціальних наук, бізнесу та права, 19,8% – в галузі інженерії, 10,7% – гуманітарних наук та мистецтва, 9,4% – охорони здоров’я, 7,2% – освіти і 4,4% – архітектури та будівництва.

У вишах області поряд з вітчизняними студентами освіту здобувають 2,7 тис. студентів-іноземців (на 17,4% більше порівняно з попереднім навчальним роком), з яких 38,8% – жінки. Найбільше представників студентства – це громадяни Індії (43,3%), Туркменістану (9,1%), Польщі (7%), Єгипту (5,4%), Нігерії (4,5%) і Китаю (4%).

Навчальний процес у закладах фахової передвищої та вищої освіти забезпечують 14,2 тис. науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників.

Рада ректорів Львівщини оцінить дії МОН щодо приєднання УАД до ЛНУ

Найпопулярніші львівські виші: скільки подано заяв

Два львівські університети на 6-8 місцях в Україні за найбільшим світовим рейтингом

Рейтинг українських медичних університетів очолив львівський

Вісім львівських науковців увійшли до світового списку ТОП 2%

«Львівська політехніка» – шоста в рейтингу кращих університетів країни, ЛНУ ім. І. Франка – дев’ятий

Усі найкращі зарубіжні університети матимуть право відкрити філії в Україні. Окрім п’яти міст

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *