У Львові провели операцію на серце в напівтемряві

Лікарня залишилася знеструмленою внаслідок масованої ракетної атаки.

У Львові в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії провели складну операцію на серце в напівтемряві. Лікарня залишилася без електроенергії після масованої ракетної атаки 15 листопада.

Джерело: лікар-онкохірург, голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда

«Ворог б'є по нашій інфраструктурі. Знеструмленими залишаються лікарні, але українські кардіохірурги Центру дитячої кардіології і кардіохірургії продовжують операцію на серці! Світ повинен побачити це фото. Нас не зламати! Україна переможе!», – написав він.

Читайте також: Уві сні вона не дихає. Історія Софійки, якій потрібна допомога

Нагадаємо, що медики лікарні Святого Миколая прооперували 5-річну пацієнтку з плевральним ускладненням пневмонії. Covid-19, плеврит і як наслідок – величезний гнійник у її легені. Таке, зазвичай, розвивається вже в людей похилого віку або хворих з імунодефіцитом.

Ірина Давосир _____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *