У Львові відновить роботу маріупольська друкарня

Вона згоріла, проте обладнання вдалося вивезти до Львова.

У Львові відновить роботу маріупольська друкарня. Власнику вдалося вивезти обладнання до Львова, після того, як вона згоріла.

Джерело: Данська рада у справах біженців

«Я дуже хотів відновити роботу. Зараз таке враження, наче я повернувся додому, бо повністю занурився у роботу. Починати спочатку – це завжди дуже цікаво», – зазначає власник друкарні Денис.

Наразі він працевлаштував двох внутрішньо переміщених осіб і зміг вийти на 60 % прибутку, який був до лютого.  Денис планує інвестувати в маркетинг і поступово нарощувати кількість клієнтів.

Нагадаємо, що до кінця року на Львівщині планують облаштувати понад 3 тисячі житлових місць для внутрішньо переміщених осіб. Станом на сьогодні меблями забезпечили понад 1 700 з них. Зокрема, йдеться про гуртожитки, медичні або ж соціальні заклади. На ремонт з обласного бюджету виділили 212 мільйонів гривень. 

Ірина Давосир __________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *