Тарифи на комунальні послуги можуть зрости. Коли чекати нових цін

Підвищення тарифів розпочнеться після закінчення опалювального сезону.

Після закінчення опалювального сезону ціни на комунальні послуги в Україні можуть підвищити. Зміни в тарифах залежать від ціни на газ.

Джерело: голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у коментарі 24 каналу

«Протягом опалювального сезону тарифи не будуть змінюватися. Після опалювального сезону – напевно. Будемо бачити ситуацію, але моє переконання, що тарифи повинні бути економічно обґрунтовані,» – зазначив Гетманцев.

Він також додав, що тарифи на електроенергію для побутових споживачів заморожено до кінця опалювального сезону, а тарифи на газ, тепло та гарячу воду заморожені до кінця воєнного стану та протягом 6 місяців після закінчення війни. Втім, ціни для підприємців можуть бути переглянуті.

Нагадаємо, що з 1 грудня функції щодо виплат житлових субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Установа призначатиме житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Ірина Давосир

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *