У ЗСУ пояснили, чому операція зі звільнення Луганщини не буде швидкою

Українські підрозділи атакують ворога високоточними ударами, а потім оперативно переходять до контратак.

Операція зі звільнення Луганської області не буде швидкою, оскільки на цьому напрямку окупанти давно укріпилися за рахунок бойовиків «лнр» та сил, які раніше перебували на Харківщині. 

Джерело: речник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, видання НВ

«У ворога там було утворення, це так зване «лнр», яке він використовував як плацдарм для підготовки нападу на нас, у тому числі створивши там корпус «народної міліції лнр». Він під керівництвом російських офіцерів готувався до війни постійно, тренувався, коли була операція Об'єднаних сил», – пояснив речник.

Він зазначив, що окупанти у Луганській області встигли підготуватися також в інженерному плані. За його словами, частина російських військ після відступу з Харківської області та Лимана (Донецька область) була перекинута у Луганську область.

У зв’язку з цим ЗСУ на цьому напрямку не йдуть у лобові атаки. Українські підрозділи атакують ворога високоточними ударами, а потім оперативно переходять до контратак.

«Ми максимально їх вражаємо спочатку вогнем, у тому числі високоточними боєприпасами, і тільки з’являється можливість, як це було останнього разу у Макіївці, ми звільняємо доволі швидко. Просто для цього потрібен час», – підкреслив Череватий.

Нагадаємо, на кордоні з росією та білоруссю загарбники готують провокації та проникнення диверсійно-розвідувальних груп. Не виключається, що ворог здійснить спроби збройних провокацій на кордоні.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *