У Львові на перехресті чоловік самостійно регулював рух. У поліції закликають так не робити

Очевидці з місця події опублікували відео у соціальній мережі.

Учора, 23 листопада, на перехресті біля Стрийського ринку чоловік самостійно регулював рух транспорту. Очевидці з місця події опублікували відео у соціальній мережі Facebook.

Як повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у патрульній поліції Львівської області, чоловікові не заборонено регулювати рух транспорту, проте вони не закликають таке робити самостійно. 

«Чоловікові нічим не заборонено регулювати рух, однак і ніде не передбачено це. Покарання за самостійне регулювання йому не буде. На щастя, ні до яких наслідків це не призвело, тут ідеться більше про моральний аспект. Він зробив так, щоб полегшити роботу водіям. Таке може робити людина, яка впевнена у своїх можливостях, але ми не закликаємо самостійно регулювати рух транспорту», – сказала речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Вона також додала, що учора патрульна поліція регулювала рух транспорту на складних перехрестях, на яких не працювали світлофори. 

Нагадаємо, сьогодні зранку у місті не працювало 60% світлофорів. Крім того, у Львові частково працюють трамваї №4 та №8 і тролейбуси №22 та №23. 

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

1 Відповідь

  1. Uliana Uliana :

    Може, якби поліція щось робила, то чоловікові б не довелося?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *