На Львівщині поліцейські через гучномовці сповіщатимуть про повітряну тривогу

Мешканців закликають не ігнорувати такі оповіщення і в разі повідомлення про повітряну тривогу негайно йти в найближчі укриття.

У Львівській області поліцейські сповіщатимуть про повітряну тривогу через гучномовці. Мешканців закликають не ігнорувати такі оповіщення і в разі повідомлення про повітряну тривогу негайно йти в найближчі укриття. 

Джерело: Національна поліція у Львівській області

«Закликаємо мешканців Львова та області не ігнорувати такі сигнали і негайно йти в укриття. Окрім того, у приміщеннях територіальних підрозділів  поліції та на станціях поліцейських офіцерів громади ви можете скористатись Інтернетом, зарядити телефони та обігрітися», – йдеться в повідомленні. 

Після чергового масованого ракетного обстрілу території України російською федерацією, багато квартир та будинків в Україні досі залишається без води та електропостачання. Тож, у випадку оголошення повітряної тривоги, поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *