Як львів’янам оплатити за паркування у разі знеструмлення міста

У разі відключення електроенергії паркомати ЛеоПарковки не працюють.

Паркомати ЛеоПарковки не працюють під час відсутності електропостачання у Львові чи Києві, оскільки дані про оплату за паркування не надходять до системи.

Джерело: пресслужба ЛМР

Водії можуть розрахуватися за послуги паркування безготівково за допомогою мобільних застосунків та за QR-кодами, які вказані на інформаційних щитах на парковках.

«Здійснювати оплату за паркування онлайн просто: для цього у водія на вибір є три мобільні додатки – UNIP, EasyPay чи Приват24. Також нагадуємо, що на всіх наших паркувальних майданчиках є інформаційні щити з QR-кодами для безготівкової оплати», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, що у Львові оновили інформаційні щити на паркувальних майданчиках. Тепер львів’яни зможуть дізнатися найважливішу інформацію щодо паркування, які є способи оплати та де розташовано найближчі термінали EasyPay.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *