Кремль готує ліквідацію Лукашенка, звинувативши в цьому Україну і НАТО

Замах на нелегітимного президента Білорусі буде використаний для того, щоб взяти під повний російський контроль збройні сили союзної республіки.

Аналітики інституту Роберта Лансінга з посиланням на російське військове командування повідомили, пише Dailylviv.com, що на нелегітимного президента можуть зробити замах, і незалежно від того, чи успішним буде усунення Лукашенка, сфабрикувати “докази” причетності до цього України та Польщі під керівництвом розвідки НАТО.

За інформацією джерел у російському військовому керівництві, Кремль прийняв рішення про радикальне «вирішення» питання про втягнення Білорусі в збройну агресію Росії проти України.

За дорученням президента Росії Владіміра Путіна після його повернення з останнього саміту ОДКБ російська військова розвідка може спробувати найближчими днями розробити сценарій, який передбачає або замах на президента Білорусі Олександра Лукашенка, або його імітацію, з метою остаточного залякуючи останнього та спонукаючи його нарешті наказати своїм військам безпосередньо брати участь у війні проти України разом з російськими військами, повідомляють джерела.

У російському штабі ГРУ розглядають сценарій, згідно з яким Лукашенка буде вбито під час операції, в результаті чого його обов’язки будуть покладені на повністю лояльного до Росії і підконтрольного ГРУ чинного генсека ОДКБ Саніслава Зася.

Згідно з цим сюжетом, незабаром Зась оголосить про приєднання Білорусі до складу Росії на правах автономного утворення, нібито для запобігання військовій загрозі, яка постає над Білоруссю з боку України та Польщі. Знову розгорнеться пропагандистський наратив про те, що замах на Лукашенка організований Вашингтоном.

Такі плани можуть свідчити про те, що Москва зараз бачить ОДКБ як неефективну організацію, отже, роблячи ставку на спроби отримати повний контроль над державами-членами ОДКБ, забезпечивши їх інтеграцію в Росію або змусивши приєднатися до нової версії Радянського Союзу.

В обох сценаріях – невдалого або вдалого – замаху на Олександра Лукашенка, будуть надані сфабриковані «докази» «причетності України та Польщі під керівництвом розвідки НАТО», що стане формальним приводом для подальшої участі білоруської військ у бойових діях на українській території.

ГРУ схиляється до сценарію з убивством Лукашенка та призначенням Зася. Аргумент на користь цієї версії агентства полягає в тому, що чинний білоруський лідер Лукашенко розуміє, хто насправді стоїть за спробою містифікації. Після цього, посилюючи антиукраїнську та антизахідну риторику, він продовжуватиме маневрувати, ухиляючись від схвалення прямої участі своєї країни у бойових діях на території України.

Ця інформація підтверджує оцінку та гіпотезу аналітиків, висловлену в червні 2022 року: Росія прагне втягнути Білорусь у війну в Україні, щоб поглинути її та позбавити суверенітету.

Росія прагне об’єднати дві армії під єдиним командуванням.

НАТО хоче розколоти союз путіна і лукашенка

Міноборони Білорусі спростовує намір Лукашенка мобілізувати 120 тисяч солдатів

У Білорусі заборонили українську пісню

Лукашенко припускає, що Білорусі доведеться воювати за Західну Україну

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *