Мінцифра почала тестувати заяви про шлюб онлайн на порталі «Дія»

Записатися на бета-тест можна тільки парою: наречений та наречена.

В Україні запустили бета-тестування подання заяви про шлюб онлайн на порталі  «Дія». Процедура подання має тривати до 10 хвилин та йти в ДРАЦС не потрібно. Про це повідомляє Мінцифра.

«Раніше, щоб подати заяву про шлюб, необхідно було йти до ДРАЦС, заповнювати папірці, вручну вводити особисту інформацію, проходити перевірку держреєстратора. Потім йти в банк, щоб сплатити держмито, і знову повертатися до установи. Після цього обговорити формат церемонії і тільки потім повертатися додому й чекати на заплановану дату», – йдеться в повідомленні.

На порталі «Дія» можна буде подати заяву на реєстрацію шлюбу і одразу обрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія, а також додаткові послуги, які супроводжують захід.  Долучитися до бета-тесту послуги можуть українці, які:

  • досягли 18 років;
  • мають електронний підпис.

 

Записатися на бета-тест можна тільки парою: наречений та наречена, і зробити це можна за посиланням.

Нагадаємо, що на порталі «Дія» доступна послуга замовлення дубліката низки документів, що видаються органами Державної реєстрації актів цивільного стану.

Ольга Коваль

_____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *