Уряд пропонує скасувати ДПА для випускників 2023 року

Прийом до вишів для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, який проходив в 2022 році в особливому порядку, продовжується на 2023 рік.

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року», що пропонує скасувати державну підсумкову атестацію у 2022-2023 навчальному році.

Джерело: представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram

«Схвалено проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року». Законопроєктом передбачено звільнення від проходження державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році»,  йдеться в повідомленні.

Окрім цього, у межах законопроєкту встановили, що прийом до закладів вищої та фахової передвищої освіти на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, який проходив в 2022 році в особливому порядку, визначеному Міністерством освіти і науки, продовжується на 2023 рік.

Нагадаємо, що в Україні у 2022 році спростили зовнішнє незалежне оцінювання, скасували державну атестацію та вступні іспити через бойові дії. Водночас наступного року зовнішнє незалежне оцінювання планують провести у звичному форматі. До переліку включили більше навчальних предметів. Ольга Коваль ______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *