Воду, тепло та зв’язок планують повернути у Києві протягом доби

Електроенергія подаватиметься згідно з графіками стабілізаційних відключень.

Протягом 24-х годин планують завершити всі відновлювальні роботи у Києві. Вода, тепло, зв'язок повернеться до роботи в штатному режимі. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

Електроенергія подаватиметься згідно з графіками стабілізаційних відключень. Станом на 9:30 без постачання електроенергії в режимі аварійних відключень залишаються 130 тис. мешканців Києва. 

У КМВА запевняють, що водопостачання відновили в повному обсязі, по усіх районах міста. У квартирах верхніх поверхів багатоповерхівок, які ще досі знеструмлені можливий понижений тиск води в мережі. Також триває запуск теплопостачання

Мобільний зв'язок практично доступний в усіх районах, але не виключаю ймовірність локальних проблеми в місцях без електроживлення.

Нагадаємо, 23 листопада відбулася масована атака на українську критичну інфраструктуру. Росіяни влучили ракетами в інфраструктурний об'єкт та двоповерховий житловий будинок у Києві, а також в інфраструктурні об‘єкти та житловий будинок у Київській області, є загиблі і поранені. Загалом на Київ летіла 31 ракета, захисникам вдалося збити 21 ракету, однак кілька об'єктів критичної інфраструктури постраждали.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *