Захищаючи Україну, на війні загинув Григорій Добош зі Львова

У лавах Збройних Сил України, у складі 80 Львівської десантно-штурмової бригади, тримав оборону на Миколаївщині та Херсонщині.

На Херсонщині, захищаючи Україну, загинув Григорій «Гриць» Добош. До останніх днів в серцях рідних та друзів жевріла надія, що ця звістка виявиться неправдивою. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Львівської ОВА.

Григорій Добош народився 29 вересня 1991 року у Львові. Тут здобув середню освіту та продовжив навчання на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після закінчення вишу відслужив військову строкову службу. Працював у приватних фірмах у Львові та за кордоном. 

До Спілки української молоді долучився ще в шкільних роках. Як розповідають в організації, жодне його літо не минало без сумівських таборів і мандрів. В СУМі він познайомився і зі своєю майбутньою дружиною, у таборі, де вони обоє були виховниками. 

Наприкінці лютого 2022 року Григорій за покликом свого серця був серед тих, хто першим безстрашно пішов боронити Незалежність та суверенність України. У лавах Збройних Сил України, у складі 80 Львівської десантно-штурмової бригади, тримав оборону на Миколаївщині та Херсонщині. Загинув разом з двома побратимами 19 березня 2022 року у бою під Снігурівкою. Тіло сумівця-бійця вдалося повернути лише в листопаді, після звільнення Снігурівки від російських окупантів.

Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Ольга Коваль

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *