На Львівщині сьогодні застосують аварійні відключення електроенергії

Головні новини доби на Львівщині.

Повітряна тривога. Сирени не сповіщали про повітряні тривоги в області.

Джерело: керівник Львівської ОВА Максим Козицький

Електроенергія. Через зростання дефіциту потужності, який виник через аварійні відключення блоків на кількох електропідстанціях та зростання споживання через погіршення погодних умов, сьогодні НЕК «Укренерго» вимушено застосувала аварійні відключення по всій території України, зокрема у Львівській області. Це необхідно, щоб без світла не залишилися всі.

Що стосується запитання, чому разом зі світлом у деяких споживачів зникає також теплопостачання, Козицький каже, що так виникає, бо не всі котельні і водозабори енергетики можуть залишити заживленими під час відключень електроенергії. Забезпечити їх генераторами мають органи місцевого самоврядування. Також органи місцевого самоврядування повинні забезпечити альтернативними джерелами живлення школи та дитсадки.

Прихисток пересленців. Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 114 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 525 осіб.

Підозрілі особи та об’єкти. Поліція області опрацювала 1038 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Перетин кордону. Пункти пропуску у Львівській області на виїзд за добу перетнули 18 тисяч 531 людина. На в‘їзд – 19 тисяч 426 осіб, з них українців – 18 тисяч 641.

Нагадаємо, що детальніше про енергетичну ситуацію у Львівській області та відповіді на найчастіші запитання читайте за посиланням.

Ольга Коваль

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *