Оператори обленерго мають всі можливості рівномірно чергувати обмеження споживачів, – Укренерго

Станом на 11:00 виробники електроенергії покривають майже 80% потреб споживання, яке поступово зростає через похолодання.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

З цих 80% критична інфраструктура споживає лише близько 10%, решта електроенергії використовується для електропостачання споживачів. 

“За таких умов оператори систем розподілу (обленерго) мають всі можливості рівномірно чергувати обмеження споживачів. Режим обмеження споживання продовжує діяти через дефіцит потужності, який наразі складає близько 20%. 

Звертаємо увагу, що «Укренерго» доводить до обленерго ліміти споживання по кожній області, перевищувати який не можна. Обленерго самостійно визначає види відключень – аварійні чи планові – і безпосередньо їх застосовує”,- йдеться в повідомленні.

Укренерго нагадує, що сьогодні кожен українець, в будинок якого повернулось світло, може допомогти швидше повернути його іншим, ощадливо використовуючи електроенергію. Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою.

ЄБРР надає 372 млн євро на аварійний ремонт енергетичної інфраструктури України

Нові теракти проти об’єктів енергетики: екстрені служби й органи влади опрацьовують різні сценарії, – Арахамія

Денис Шмигаль повідомив про оперативну допомогу від ЄС для ремонту електромереж

50% споживачів Львівщини мають електроенергію, – Козицький

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *