Більше половини киян сьогодні без світла через аварійні відключення

В енергосистемі тривають ремонтні роботи.

В Києві та Київській області продовжуються аварійні відключення світла. Так, в режимі аварійних відключень 55% абонентів столиці. 

Джерела: КМВА, Олексій Кулеба

«В Києві продовжують відновлювати електропостачання. В режимі аварійних відключень знаходяться 55% абонентів столиці. В енергосистемі тривають ремонтні роботи», − повідомили у Київській міській військовій адміністрації. 

Там додали, що максимальна тривалість кожного відключення має складати не більше 5 годин. Якщо світла немає триваліший період, радять звертатись в ДТЕК. Це можна зробити через чат-бот компанії у Telegram за посиланням або у Facebook за посиланням. 

Що стосується ситуації на Київщині, то за рішенням «Укренерго» там продовжуються екстрені вимкнення електропостачання. Близько 40% регіону наразі без світла.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба наголосив: «Додатково через негоду та обледеніння в Київській області зафіксовані обриви ліній та аварійні вимкнення. Енергетики працюють у режимі нон–стоп та роблять усе, щоб відновити електрику й повернутися до планових вимкнень із графіком». 

Нагадаємо, 23 листопада відбулася масована атака на українську критичну інфраструктуру. Росіяни влучили ракетами в інфраструктурний об'єкт та двоповерховий житловий будинок у Києві, а також в інфраструктурні об‘єкти та житловий будинок у Київській області, є загиблі і поранені. Загалом на Київ летіла 31 ракета, захисникам вдалося збити 21 ракету, однак кілька об'єктів критичної інфраструктури постраждали.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *