Львівська опера отримала міжнародну нагороду

Театр відзначили за «неймовірну роботу, яку вони виконують в надзвичайних обставинах»

Львівський національний академічний театр опери та балету отримав нагороду «Найкращий оперний театр» на міжнародній церемонії International Opera Awards у Мадриді. 

Джерело: The Opera Awards у Twitter

Театр відзначили за «неймовірну роботу, яку вони виконують в надзвичайних обставинах». Також нагороду отримала Одеська національна опера. 

Зазначимо, Львівський національний академічний театр опери і балету отримав від Німеччини генератор вагою понад 3,3 тони та потужністю 270 кВт. 

Для довідки

International Opera Awards заснував британський підприємець Гаррі Хайман у 2012 році. Премію вручають щорічно, аби підвищити авторитет опери як виду мистецтва, визнавати та винагороджувати успіхи в опері та збирати кошти для надання стипендій талантам-початківцям в опері з усього світу.

Антоніна Костик

_______________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *