Школярі зможуть обговорити складні домашні завдання із спеціалістами у чат-боті

Сервіс призначений для дітей від 7 до 17 років.

У чат-бот «Давай поспілкуємося» додали новий сервіс «Домашка». Тепер школярі зможуть обговорити складні домашні завдання із спеціалістами. Сервіс призначений для дітей від 7 до 17 років.

Джерело: Освіторія

Організатори наголошують, що спеціалісти не виконуватимуть домашнє завдання на замовлення. Чат створений, щоб максимально допомогти розібратися у завданні разом із дітьми. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю, з 14:00 до 16:00.

Читайте також: На Львівщині 100 шкіл трансформують у ліцеї

Нагадаємо, що в Україні для дошкільнят створили навчальну платформу «Optima kids». Цей додаток можна буде встановити на гаджет із будь-якою операційною системою. Окрім цікавих пізнавальних завдань, додаток містить розвивальні відео, анімовані вправи та мультики, ігротеку для розвитку уваги, пам'яті, логічного мислення.

Ірина Давосир

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *