Виконком ЛМР без Садового затвердив проєкт бюджету ЛМТГ на 2023 рік

Сьогодні, 1 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2023 рік».

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

У бюджеті, зокрема, врахували пропозиції, що виникли після обговорення у профільних депутатських комісіях. Далі проєкт бюджету розглянуть на засіданні сесії ЛМР.

«11 листопада ми виносили на розгляд основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік. Після цього на засіданнях всіх фракцій та комісій ми обговорили їх. Було ряд пропозицій, власне, від депутатських комісій на загальну суму понад 55 млн грн. Відтак сьогоднішній проєкт рішення відрізняється від тих показників, що я доповідала 11 листопада, власне, на суму цих пропозицій. Зокрема, ми врахували перерозподіл по департаменту мобільності, ще декілька програм, серед яких «Успішний педагог», «Дитячий тренер», а також Програма цифрового перетворення. Окрім того, враховані додаткові пропозиції до бюджетних запитів, відкориговані від виконавчих органів.

До того ж, нагадаю, що ми виділяємо пів мільярда гривень на підтримку Збройних сил України – на Програму національного спротиву», – зазначила директорка департаменту фінансової політики Вікторія Довжик.

Далі проєкт бюджету мають затвердити на засіданні сесії Львівської міської ради, яке заплановане наступного тижня.

«Ми домовились ще продовжити роботу завтра у бюджетній комісії, але вже з рішенням виконавчого комітету, з врахуванням профільних депутатських комісій. Це буде консолідований документ, який далі вже винесуть на розгляд на сесії міської ради», – додав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Судячи з відео про засідання виконкому ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий не брав участі у цьому заході. 

Козицький повідомив, хто наповнюватиме бюджет області наступного року

У березні сповільнились надходження до бюджету на Львівщині

9 громад Львівщини не змогли наповнити бюджет. Перелік

96 млн грн за тиждень: на що витратили гроші з обласного бюджету

За 4 роки інспектори з паркування наповнили міський бюджет Львова на понад 70 млн грн

Дефіцит бюджету – $4,5-5 млрд на місяць: як покриватимуть

Російський бізнес в час війни гризе український бюджет (список компаній)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *