Наступного тижня у першому пункті пропуску на кордоні запрацює е-черга для вантажівок

Бронювання місця буде безоплатним.

Уряд погодив пропозицію Міністерства інфраструктури про впровадження електронної черги на кордоні для вантажівок. Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук. 

Так, відповідно до сьогоднішнього рішення, із 5 грудня 2022 року до 5 грудня 2024 року триватиме експериментальний проєкт з організації управління чергами вантажних автомобілів перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» за допомогою електронної системи. 

«Затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту. Встановлено, що бронювання місця в черзі, використання функцій системи щодо руху черги та виїзд для перетину державного кордону України водіями вантажних транспортних засобів відбувається безоплатно», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що ще у 2020 році планували скасувати «живу чергу», зокрема у пункті пропуску «Краковець» і натомість запустити електронну. Цей проєкт має стати першим пілотним в Україні. Передбачали, що водії зможуть заздалегідь забронювати місце у черзі онлайн, а послуга буде платною. Детальніше, що це змінить, читайте в матеріалі Tvoemisto.tv.

Нещодавно заступник міністра інфраструктури України Мустафа Наєйм зазначав, що е-черга для вантажного транспорту запрацює у жовтня. Вона дозволятиме перевізникам попередньо записатись і приїхати на пункт пропуску у заздалегідь призначений час.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *