В Україні об’єднали два міністерства

Прем’єр-міністр України Шмигаль заявив, що це рішення дасть можливість більш ефективно планувати й реалізовувати процес відновлення.

Уряд на своєму засіданні в п’ятницю, 2 грудня, об’єднав Міністерство інфраструктури та Міністерство розвитку громад та територій. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук. 

«Перейменовано Міністерство інфраструктури на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Реорганізовано Міністерство розвитку громад та територій шляхом приєднання до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України», – пояснив він. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що це рішення дасть можливість більш ефективно планувати й реалізовувати процес відновлення. Очолить нове міністерство Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що 2 листопада Олексій Чернишов подав у відставку. Він був міністром розвитку громад і територій з березня 2020 року, також з червня 2020 року був членом Національної ради з питань антикорупційної політики.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *