Працюємо над тим, щоб «Калібри» у Чорному морі могли бути хіба що на дні, – Зеленський

Найбільш гаряче зараз на Донеччині – Бахмут та Соледар.

Сили оборони України зараз укріплюють всю лінію фронту: найбільш гаряче зараз на Донеччині – Бахмут та Соледар. А в акваторії Чорного моря працюють над тим, щоб «Калібри» могли бути хіба що на дні. Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

«На Донеччині – Бахмут, Соледар – зараз, як і раніше, найбільш гаряче, найбільш болісно. Робимо все, щоб допомогти нашим хлопцям на цьому напрямку. Нашим героям, які тримають там оборону. Кожен, хто там, заслуговує найвищої подяки! Луганщина й Харківщина – зміцнюємо наші сили. Південь – продовжуємо «мінусувати» можливості окупантів. Кордон – укріплюємо весь периметр. Чорноморська акваторія – працюємо, щоб у підсумку «Калібри» могли бути хіба що на дні».

Зеленський також подякував прикордонникам Чопського загону, які воюють саме на Бахмутському напрямку і сьогодні «приземлили» черговий літак окупантів. Окрім того, президент провів сьогодні нараду з очільниками зовнішньополітичного блоку. Готуються нові заходи на грудень та січень.

«Дуже потужні заходи. Позиція України звучатиме, інтереси України будемо реалізовувати попри все».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *