На благодійному аукціоні в Чикаго продали дві картини передані з Львівщини

Аукціон 3 грудня влаштувала Українська медична асоціація Північної Америки.

На благодійному аукціоні в Чикаго продали дві картини, які раніше передали зі Львівщини. Захід організувала Українська медична асоціація Північної Америки. Аукціон відбувся вчора, 3 грудня.

Джерело: Львівська обласна рада

Картину із назвою «руський воєнний корабель…» створили каменярі фірми Stone з Хоросно. Новими власниками мармурової картини стали лікарі Іван та Наталія Кухар з Бетендорфа, штат Айова. Подружжя віддало за лот 3,5 тис. доларів США. Автором ще однієї картини, яку вдалося продати, став медик 24-ї бригади Михайло Гаврилів. За 900 доларів її придбав Андрій Крук з Чикаго.

Зібрані з продажу мистецьких лотів 4,4 тис. доларів США будуть скеровані на придбання медичного обладнання для лікарень Львівщини, в яких проходять лікування та реабілітацію постраждалі від війни.

Нагадаємо, що у Львові 9-річна Соломія Галан зібрала 21 тис. грн. на допомогу ЗСУ. Вона вже вдруге назбирала кошти, щоб передати їх на допомогу для військових. Соломійка малює картини та разом з мамою організовує аукціони. Під час останнього вона розіграла дві картини  – «Пес Патрон» та «Кіт ЗСУ». Цього разу дівчинці вдалося зібрати 21 тис. грн.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *