Неподалік аеропорту у Львові планують збудувати 6-поверховий офісний центр. Візуалізація

Це рішення попередньо розглядали та підтримали на містобудівній раді.

Неподалік Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького у 8-му Скнилівському провулку, 20 планують збудувати шестиповерховий торгово-офісний центр. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Дюплекс-Львів ЛТД» офісно-торгового центру прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

«Тут спершу була передбачена житлова забудова, але виникла ідея замінити її повністю офісною функцією. Це рішення попередньо розглядали та підтримали на містобудівній раді. Основних шість поверхів займатиме офіс»,  каже головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Додамо, що, за даними Youcontrol, ТзОВ «Дюплекс-Львів ЛТД» зареєстроване у Львові на вул. Богдана Хмельницького у 2007 році, а кінцевими бенефіціарними власниками є Андрій Харачко та Лілія Кук.

Нагадаємо, що поблизу аеропорту також збудують багатоквартирний житловий комплекс. Весною цього року виконком видав містобудівні умови та обмеження на нове будівництво на вулиці Скнилівській. Також виконком погодив будівництво офісного центру з підземним паркінгом на вулиці Скнилівській. Окрім цього, торік у грудні Львівська міська рада затвердила викупну ціну земельних ділянок, які необхідні місту для будівництва вул. Ряшівської. На викуп 14 ділянок потрібно понад 2 мільйони гривень.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *