Білорусь використовує біженців для перевірки вразливих ділянок кордону з Україною

Аналогічну тактику ворог застосовує на кордоні з Латвією.

Білоруські прикордонники навмисно направляють біженців з Ірану та Пакистану до українських кордонів. У такий спосіб білоруси перевіряють вразливі та недостатньо захищені ділянки кордону з Україною, які можуть використовуватись для проходу ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Про це повідомляє Центр нацоінального спротиву. 

Аналогічну тактику ворог застосовує на кордоні з Латвією.

Читайте також: Як виявити диверсанта і не стати корегувальником для ворога. Пояснення СБУ

Наразі на північному кордоні вживають заходи забезпечення захисту кордону. Зберігають пильність й члени білоруського підпілля, які допомагають вести спостереження за пересуванням ворожих військ.

Нагадаємо, попри те, що наразі немає ознак формування в білорусі потужного наступального угруповання військ рф чи зведених військ рф/рб, загроза нового удару з півночі зберігається. На території країни-союзниці окупантів наразі є близько 9000 військовослужбовців росіян. 

Ольга Коваль

__________________________________________________________________________________________________

 

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *