Центр зору у Львові потрапив у Книгу рекордів України

Книга рекордів України вперше зафіксувала рекорд у сфері оптики.

Національний проєкт «Книга рекордів України» визнав Центр зору Мегаоптика у Львові – найбільшою оптикою України. Зокрема йдеться про площу центру зору, масштаби виробництва окулярів та команду фахівців, наявний асортимент окулярів та інше. 

«Ми радіємо фіксації рекорду України, але Центр зору Мегаоптика – не тільки про велику площу та широкий асортимент окулярів. Ми переконані, що якість зору – це якість життя. Тому найбільша цінність для нас – це здоров’я та зручність пацієнтів.

А велика площа приміщення дає можливість надати в одному закладі широкий спектр медичних послуг й запропонувати найбільший асортимент окулярів. Все для того, щоб професійно покращувати зір дорослим та дітям. Адже наша мета – допомагати пацієнтам бачити краще», – розповідає СЕО Мегаоптики Тарас Пронів.

Зокрема рекордом зафіксовано наступні результати:

  • 923 м кв – загальна площа приміщення центру зору;
  • 942 пари окулярів виготовлено спеціалістами Мегаоптики за 1 місяць;
  • 7534 пари окулярів в наявності – найбільший асортимент окулярів в Україні;
  • 16 кабінетів для діагностики зору;
  • 79 працівників у команді;
  • 190 оправ – найбільша колекція в Україні найлегших у світі оправ Silhouette;
  • Центр зору Мегаоптика – №1 в Україні з виготовлення окулярів з лінзами ZEISS.

«За 20 років фіксації рекордів в Україні я вперше бачу таких масштаб та сервіс у центрі зору. Надихає та дуже мотивує, що в нашій країні, незважаючи на війну та загрози ворога, фахово продовжує працювати бізнес. Ці люди й команда не втрачають запалу і бажання розвиватись, масштабуватись та надавати професійні послуги. Вітаю з рекордом та бажаю розвитку», – зауважує Ігор Підчібій, засновник національного проєкту «Книга рекордів України».

Довідка

Центр зору Мегаоптика – це клініка зору та супермаркет окулярів з найбільшим вибором оправ в Україні. Команда фахівців вже 20 років на оптичному ринку. Мегаоптика працює за німецькими стандартами діагностики та корекції зору, має власну лабораторію з виготовлення окулярів, є №1 в Україні по виготовленню окулярів з лінзами провідного світового виробника високоточної оптики ZEISS.

Соцмережі компанії – Facebook, Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *