На Львівщині тимчасово змінили рух приміських потягів

Їх застосували через ремонт інфраструктури та рухомого складу.

Від сьогодні, 8 грудння, на Львівщині тимчасово змінили розклад руху окремих приміський потягів. Зміни застосували через ремонт інфраструктури та рухомого складу.

Джерело: Укрзалізниця

Змінений графік:

  • 9, 10, 12, 13 та 14 грудня поїзд № 6093 сполученням Здолбунів – Львів вирушатиме зі Здолбунова о 09:25 (замість 08:45) та прибуватиме до Львова о 14:22; 

  • починаючи з 10 грудня, поїзд № 6305 сполученням Ковель – Червоноград вирушатиме з Ковеля о 17:50 (замість 17:47) та прибуватиме в Червоноград о 22:40.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює регіональні поїзди зі Львова до Коломиї

Окрім того, впродовж 8-10 грудня поїзд № 6441 сполученням Коломия – Ділове курсуватиме лише до ст. Рахів та зворотно, зі ст. Рахів – за розкладом поїзда № 6442, а 15 грудня не курсуватимуть приміські поїзди № 6452/6451 сполученням Коломия – Заліщики – Коломия.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» відкриває продаж на рейс №131/132 Львів — Дніпро, що після піврічної перерви надасть залізничне сполучення північному Поліссю та Волині зі Львовом, Києвом та Дніпром одночасно.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *