Україна потрапила у топ пошуку Google за рік

Разом зі словом «Україна» гуглили «втрати», «людські жертви», «пожертви», «біженці», «війна».

Україна потрапила у топ пошуку Google за 2022 рік – у розділі пошукових запитів вона посідає третю сходинку, а в розділі «Новини» – першу.  

Джерело: Google trends

Найбільше у 2022 році гуглили слово «Wordle» – це гра для відгадування слів з 5 букв, результати матчів Індія – Англія, Україна, королева Єлизавета та матчі Індія – Південна Африка.  У пошуку новин найпопулярнішим запитом було слово Україна, далі смерть королеви Єлизавети, лотерейні номери та мавпяча віспа. Пік пошуків слова «Україна» припав на 20-26 лютого і початок березня. Разом зі словом «Україна» гуглили «втрати», «людські жертви», «пожертви», «біженці», «війна».

Нагадаємо, спеціалісти Gооgle надали аналітику щодо найпопулярніших запитів українців у 2022 році. Найчастішим запитом стала «Карта повітряних тривог». Другим пошуковим запитом року стали «Новини України», а на третьому місці «єДопомога». Українці також часто гуглили Олексія Арестовича та новий сезон шоу «Холостяк».

Антоніна Костик

_________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *