Львів не одержав статусу Європейської волонтерської столиці 2024

У фіналі конкурсу журі надало перевагу італійському місту Тренто.

Про це стало відомо вчора під час церемонії закриття Європейської волонтерської столиці 2022 року (м. Ґданськ), на якій назвали місто, що стане столицею у 2024 році. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Львів до останнього змагався за цей титул з італійським містом Тренто, однак у фіналі журі все ж надало перевагу супернику. Не зважаючи на програш, участь у конкурсі була корисною для Львова, адже це дає змогу інтегруватись в різні європейські волонтерські спільноти, зокрема у Centre for European Volunteering, організатора конкурсу «Європейська волонтерська столиця», та розпочати співпрацю в цьому напрямку з іншими європейськими містами, країнами.

Львів став першим українським містом, яке потрапило до фіналу цього конкурсу. Щоб потрапити у фінал, активна молодь міста разом з мережею молодіжних просторів ТВОРИ! підготували розширену заявку, пройшли розширене анкетування, зняли відео-візитку та презентували волонтерський рух Львова на пітчингу.

Довідка

Centre for European Volunteering – організація, що об’єднує різноманітні національні, локальні волонтерські центри у всій Європі. Конкурс «Європейська волонтерська столиця» покликаний поширювати культуру волонтерства у муніципалітетах, пришвидшувати динаміку його розвитку.

Пластуни популяризують у Львові волонтерський рух

На 8-му місяці війни податківці на Львівщині почали підказувати волонтерам

(Не) безпечне волонтерство

Виконати всі замовлення, які є в штабах Львова: 2000 львів’ян плестимуть сітки

У Львові активісти закликали: «Волонтером може бути кожен», «Байдужість вбиває – не будь байдужим» (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *