ДТЕК попереджає про фейкові канали з назвою компанії, покликані сіяти паніку

Користувачів соцмереж закликали не довіряти таким каналам, не цитувати їх та не поширювати їхні дописи.

Група ДТЕК попередила про створення росіянами десятків фейкових каналів та ботів з використанням назви «ДТЕК». Про це повідомила пресслужба компанії.

«Не маючи жодних шансів проти ЗСУ та українських енергетиків, російські терористи розгорнули кампанії з дезінформації», – йдеться в повідомленні в компанії.

Читайте також: У Києві затримали керівника благодійної організації, який незаконно переправляв чоловіків за кордон 

Мета цих фейкових ресурсів – залучити багато підписників, дезінформувати українців, маніпулювати суспільною свідомістю, і при потребі сіяти паніку. Зокрема, йдеться про:

  • https://t.me/DTEKKyivskelectromerezhibot;
  • https://t me/dtek_svitlo;
  • https://t.me/DTEKinfo;
  • @workdonbass_bot

 

Користувачів соцмереж закликали не довіряти таким каналам, не цитувати їх та не поширювати їхні дописи. Водночас єдиний офіційній телеграм-канал Групи ДТЕК авторизований і має синю галочку. 

Нагадаємо, що в енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії, саме тому є графіки відключень. Найбільше – у Львівській, Вінницькій, Київській, Тернопільській, Сумській, Закарпатській, Житомирській, Хмельницькій областях і в Києві.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *