Злата Дзюнька з піснею «Незламна» посіла 9 місце на дитячому Євробаченні. Відео

Переможцем дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2022 став представник Франції Lissandro з піснею «Oh maman!».

Представниця України Злата Дзюнька з піснею «Незламна» посіла 9 місце на дитячому Євробаченні-2022 в Єревані. Професійне журі усіх країн-учасниць віддало їй 47 балів, а глядачі оцінили виступ співачки в 64 бали. Про це повідомляє Суспільне мовлення.

Усього Злата отримала 111 балів та посіла 9 сходинку.

Професійне журі віддало найвищу оцінку, 12 балів, Великій Британії, однак переможцем дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2022 став представник Франції Lissandro з піснею «Oh maman!». Він отримав 203 бали: від журі — 132  і 71 бал від телеглядачів.

У вересні цього року Злата Дзюнька перемогла у фіналі Національного відбору на участь у дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022. Вона з міста Рава-Руської Львівської області, є учасницею та лауреаткою багатьох конкурсів і фестивалів, зокрема Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща). У коментарі Tvoemisto.tv дівчина розповідала, що ще з дитинства любить співати, із 6 років відвідує музичну школу.  Детальніше дивіться у сюжеті.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *