В Україні запустили бот для пошуку «пунктів незламності»

Інформація у боті щоденно оновлюється.

В Україні запустили бот, який допоможе знайти найближчий «пункт незламності». Інформація в боті оновлюється щодня.

Джерело: заступник керівника ОП Кирило Тимошенко в Telegram

Українці зможуть в один клік отримати інформацію про роботу пунктів, їхні адреси та послуги, які там можна отримати. На випадок відсутності зв’язку, рекомендують зберегти необхідні адреси та зробити скріншоти.

Читайте також: Де у Львові можна підзарядитись. Карта закладів із генераторами

Адреси «пунктів незламності» у населених пунктах, які розташовані поруч з лінією бойових дій, не розголошуються з міркувань безпеки. Інформацію щодо їх розташування можна дізнатися в органах місцевої влади.

Нагадаємо, що на Львівщині розгорнули 45 «пунктів незламності». Зокрема, у Львові таких є понад 20 і розташовані вони в різних районах міста. Усі «пункти незламності» у Львові мають альтернативні джерела опалення, мобільний зв’язок та інтернет. Там запропонують гарячі напої, дещо поїсти. Детальніше про адреси та функції «пунктів незламності» читайте за посиланням.

Ірина Давосир

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *