У Києві встановили меморіальну дошку на честь загиблого розвідника

Також йому присвоїли звання Героя України.

У Києві відкрили меморіальну дошку Герою України Олександру Чубу на фасаді будівлі авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського Національного авіаційного університету. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. 

«Офіцер ГУР МО України Олександр Чуб брав участь в бойових і спеціальних операціях в районі проведення АТО ще з 2016 року. У лютому 2022 року добровільно вступив до Збройних Сил України. Брав участь у боях за оборону Києва та області. Був сміливим і рішучим, майстерно знищував ворога. Він завжди був в перших рядах тих, хто йшов на найбільш ризиковані бойові та спеціальні завдання: розвідка, засідка, знищення баз окупантів в тилу, захоплення полонених і зброї», – пояснили там. 

Читайте також: «Союзницькі війська» у білорусі не є серйозною загрозою, – розвідка

За видатні особисті досягнення, виявлені при виконанні бойових завдань під час стримування та відсічі збройної агресії країни-терориста, особливі заслуги перед українською державою відданість справі захисту України, сумлінне та бездоганне служіння українському народові, виявлені при цьому особисту мужність і героїзм, лейтенанту Чубу Олександру Сергійовичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка (посмертно). 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння сотенному УПА, політв'язню Мирославу Симчичу звання Героя України. Наступного року йому виповниться 100 років.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *