У Міноборони пояснили, від чого залежатиме нова хвиля мобілізації в Україні

Продовження мобілізації залежить від перебігу війни, тому прогнози тут «некоректні», каже Ганна Маляр.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що продовження мобілізації в Україні залежатиме від перебігу війни.

Джерело: Ганна Маляр в Telegram

Напередодні в етері національного телемарафону заступниця міністра оборони припустила, що нова хвиля мобілізації після Нового року може бути, але це питання складно прогнозувати.

«Мобілізація залежить від потреб війни. І, крім того, є втрати, є потреба у відновленні. Навіть живі-здорові, непоранені люди все одно потребують заміни. Тому це нормальний процес. Не треба з цього робити страшні апокаліпсиси та прогнози. Все може бути. Публічно ми завжди про це говоримо», – сказала вона.

Також Маляр наголосила, що продовження мобілізації залежить від перебігу війни, тому прогнози тут «некоректні».  

Зазначимо, загальна мобілізація в Україні триває з 24 лютого 2022 року і періодично продовжується указами президента. Нагадаємо, вже декілька разів мобілізацію продовжували на 90 днів, востаннє – до 19 лютого 2023 року.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *