Український народ відзначили премією за захист європейських цінностей

Щорічно премію Карла Великого вручають за внесок в об’єднання Європи.

Український народ та Президента Володимира Зеленського відзначили щорічною премією імені Карла Великого. Нагороду вручили за захист європейських цінностей. 

Джерело: сайт премії

«Український народ став жертвою невимовно жорстокої російської загарбницької війни, яка порушує міжнародне право. Український народ під керівництвом свого Президента Володимира Зеленського відстоює не лише суверенітет своєї країни та життя своїх громадян, а й Європу та європейські цінності», – йдеться у заяві.

Премію імені Карла Великого вручають за внесок в об'єднання Європи з 1950 року. Одними з перших її лауреатів були Вінстон Черчилль і Конрад Аденауер. У різні роки її отримували відомі політики та громадські діячі: Вацлав Гавел, Ангела Меркель, Емманюель Макрон, Папа Римський Франциск та інші.

Нагадаємо, що 14 грудня, відбулась церемонія вручення українському народу премії Сахарова «За свободу думки». Щорічна відзнака присуджується окремим особам і організаціям, що захищають права людини і основні свободи.

Ірина Давосир

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *