Укренерго скасувало дію надзвичайної ситуації в Україні

Стан запровадили внаслідок масованого ракетного удару по українській критичній інфраструктурі.

Сьогодні, 16 грудня, внаслідок масованого ракетного удару рф по критичній інфраструктурі України, Укренерго запровадило надзвичайну надзвичайну ситуацію в енергетиці. Надзвичайна ситуація в енергетиці стосувалася лише розрахунків між учасниками ринку електроенергії. 

Джерело: Укренерго

«На виконання вимог пункту 9.1.3 Правил ринку інформуємо про припинення дії надзвичайної ситуації в ОЕС України, яка настала 16.12.2022 року внаслідок масованих ракетних обстрілів з боку російської федерації електроенергетичної інфраструктури України. Окремо зазначаємо, що інформація щодо останнього розрахункового періоду, для якого розрахунки здійснюються з урахуванням глави 9.2 Правил ринку, буде надана згодом», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 грудня, на Львівщині ввели екстрені аварійні відключення світла. Дізнатися, до якої групи належить ваш будинок, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла». 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *