Захисникам з Львівщини передали Вифлеємський вогонь миру

Його в Україну напередодні традиційно доставили пластуни.

Військовослужбовцям 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України передали Вифлеємський вогонь миру. Його в Україну традиційно доставили пластуни, а через кілька днів вогонь отримали захисники на передовій.

Джерело: 103-я окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України

«Для військовослужбовців дуже важливо знати, що вдома про нього пам’ятають та піклуються. Кожен такий візит дає розуміння, що за нами, за кожним захисником – рідні, надійний тил, за який треба боротись і перемагати!»,– заявив командир 103 бригади полковник Валерій Курко.

Нагадаємо, що військовослужбовець 103-ї окремої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України та режисер Назар Павлик отримав премію імені Богдана Хмельницького. Нагороду присвоїли за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *