Найважча ситуація на Київщині, Вінничині і Львівщині, – Зеленський

Масштабні вимкнення електроенергії відбуваються також ще у десятку областей.

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні сказав, що є ще багато роботи, щоб стабілізувати енергосистему, пише Dailylviv.com.

“Є проблеми з постачанням тепла, є великі проблеми з постачанням води. Найбільш складна ситуація – це Київ та область, Вінниця та область, Львів та область, – наголосив Володимир Зеленський. – Але і в багатьох інших регіонах є, на жаль, масштабні відключення: це і Дніпро та область, Волинь, Житомирщина, Закарпаття, Франківщина, Одеса та область, Полтавська область, Тернопільщина, Чернігівщина та інші міста й області.

Я дякую кожному й кожній, хто допомагає Україні! Дякую всім нашим енергетикам, усім, хто працює для постачання тепла й води, усім, хто ремонтує пошкоджені обстрілами комунікації та щоразу відновлює, і відновлює, і відновлює нормальне життя, хоч би як терористи намагались залишити нас у холоді й у темряві. Терористи все одно програють, – зазначив у своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський. – Ми також впевнені, що російські терористи ніколи не досягнуть своїх цілей. Бо українські енергетики роблять і будуть робити для цього все можливе”.

За день вдалося повернути електрику майже 6 мільйонам українців, – Зеленський

Генератори і трансформатори з Азербайджану передадуть у шість областей. Перелік

Якщо на Львівщині буде перевищення лімітів, можуть задіяти аварійні вимкнення, – Козицький

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *