На вулиці Бандери відновили рух двох трамвайних маршрутів

«Одиничка» та «двійка» у напрямку «від центру» курсують через площу Ринок, вулиці Дорошенка, Коперника.

Сьогодні, 19 грудня, смугу біля підпірної стінки на вулиці Степана Бандери вже відкрили для руху автомобілів та громадського транспорту. Трамваї №1 та №2 повернулись на свої звичні маршрути. 

Джерело: ЛКП «Львівавтодор»

«Одиничка» та «двійка» у напрямку «від центру» курсують через площу Ринок, вулиці Дорошенка, Коперника на Бандери (№ 1) та Чупринки (№ 2). Сьогодні на маршрутах курсують 6 трамваїв №1 із орієнтовним інтервалом 10 хвилин та 8 трамваїв №2 із орієнтовним інтервалом 8 хв. 

Читайте також: У Львові показали, яким буде перший транспортний хаб на вулиці Бандери. Візуалізація. Оновлено

Ця смуга руху була перекрита впродовж чотирьох місяців у зв’язку з демонтажем аварійної підпірної стінки. Станом на зараз стару підпірну стінку вже повністю демонтували. Щоб укріпити пагорб біля Органного залу – облаштували нову, поверх цієї стінки залишається зробити земляний схил зі зеленими насадженнями. Через погодні умови наразі ці роботи призупинені.

Нагадаємо, що роботи з демонтажу стінки та облаштування відкосу на вул. Степана Бандери у Львові планували закінчити до 15 жовтня цього року, однак вони затримуються через знайдені захоронення на тій ділянці. Компанія-підрядник працює у супроводі спеціалістів науково-дослідницького центру «Рятівна археологічна служба». Окрім цього, наприкінці жовтня розпочали роботу з облаштування транспортного хабу на перехресті вулиць Степана Бандери та Чупринки, що навпроти Органного залу. Там планують створити громадський простір із озелененням. Загалом вулицю Бандери відреконструювали за понад 200 млн грн і відкрили наприкінці минулого року. До кінця цього року у Львові планували завершити роботи з облаштування нової підпірної стінки на вул. Степана Бандери та відкрити ділянку для проїзду громадського транспорту.

Ірина Давосир __________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *