Таргетована реклама: в чому переваги просування в соцмережах?

Що таке таргетована реклама та чим вона вигідна? Ефективність таргетованої реклами. Можливість відстеження результатів, коригування налаштувань та максимально точне визначення цільової аудиторії.

Таргетована реклама – це той інструмент, який допомагає бізнесу виграти в конкурентній боротьбі ще до того, як вона почнеться. Таке сміливе ствердження має цілком реальне підґрунтя. Річ у тому, що таргетована реклама https://bonum-studio.com/uk/digital-marketing-ua/targetovana-reklama/ направлена на конкретну аудиторію, якій точно буде цікавий запропонований продукт.

Взаємодія з потенційними клієнтами відбувається в соціальних мережах, а способами впливу є креативи та короткі тексти. Особливе значення в цьому випадку має місто, стать, вік, та навіть рівень доходу потенційних клієнтів. Такий підхід дозволяє вивести продажі на абсолютно новий рівень.

Які переваги забезпечує таргетована реклама?

Щоб дізнатись, наскільки ефективним є вказаний метод, достатньо звернутись в діджитал агентство Bonum Digital. Фахівці, що займаються таргетованою рекламою, можуть назвати як мінімум 4-5 переваг. Серед них можна виділити:

  • Масштабні охоплення. Наразі в соціальних мережах зареєстровано мільйони користувачів. Більша частина відвідує їх практично кожен день. Якщо правильно налаштувати таргетовану рекламу, то серед них можна знайти багато майбутніх клієнтів.
  • Точне визначення цільової аудиторії. В соціальних мережах представлено безліч готових інструментів для визначення кола користувачів, яким буде цікавий запропонований продукт. Це не тільки дуже зручно, а й вигідно, оскільки замовник може суттєво зекономити кошти на рекламу.
  • Можливість відслідковування ефективності. Інструменти, що використовуються для таргетованої реклами дозволяють щодня відстежувати ситуацію та проводити аналіз. У разі зниження ефективності, можна одразу змінювати налаштування.
  • Відсутність необхідності в створенні власного сайту. Розробка інтернет-ресурсу коштує недешево, тому не всі поспішають її замовляти. Якщо такої можливості поки немає, а розширити аудиторію хочеться, то можна створити сторінку в соцмережах та запустити кампанію з таргетованої реклами.

Ще однією перевагою є відносно невеликий бюджет. Наприклад, якщо порівняти звичайну зовнішню рекламу на білбордах, то таргет буде коштувати в 2-3 дешевше.

В яких сферах таргетована реклама найбільш дієва?

Дослідження показали, що таргет є специфічним методом просування, який буде ефективним для наступних сфер:

  • інфобізнесу (тренінги, вебінари, курси, марафони і т. д.);
  • локальних підприємств (тих, які діють тільки в межах окремого міста чи району);
  • інтернет-магазинів (таргет добре працює на знижки, акції, нові колекції і т. п.);
  • окремих подій (ярмарки, виставки, вечірки, зустрічі з експертами чи відомими людьми).

Крім цього, таргетована реклама підходить для компаній, які надають туристичні послуги, а також просування мобільних ігор чи додатків.

Джерело: bonum-studio.com

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *