Керівника Львівської податкової служби відсторонили від посади

Він виконував обов’язки керівника протягом десяти місяців, із лютого 2022 року

Андрій Щербака, що виконував обов’язки керівника Головного управління Державної податкової служби у Львівській області, відсторонили від посади. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ДПС на Львівщині.

Він виконував обов’язки керівника протягом десяти місяців, із лютого 2022 року, а до свого призначення очолював один із відділів ДПС України. У 2020 році – працював на посаді заступника керівника управління ГОУ ДФС України. Наразі ж виконувати обов'язки керівника Головного управління ДПС у Львівській області буде Андрій Флис.

Нагадаємо, що влітку цього року у коментарі Tvoemisto.tv Максим Козицький повідомляв, що Львівська обласна військова адміністрація ініціювала службове розслідування через підозру у махінаціях, здійснених управлінням податкової служби в області. Йшлося про те, що податківці непрозоро в «ручному режимі» ухвалювали рішення щодо відшкодування деяким підприємствам ПДВ. В управлінні податкової служби Львівщини у відповідь на заяву ЛОВА спростували таку інформацію, назвавши її упередженою та такою, що може викликати недовіру громадськості. 

Ольга Коваль

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *