«Львівська залізниця» тимчасово змінила рух приміських потягів

Пасажирів просять враховувати зміни під час планування подорожей.

«Львівська залізниця» застосувала зміни в розкладі руху приміських потягів. Графіки змінили із технічних причин.

Джерело: «Львівська залізниця»

Застосували такі зміни для рейсів:

  • упродовж 21-23 грудня не курсуватимуть приміські поїзди № 6369/6370 сполученням Ківерці – Стоянів – Ківерці; а також не курсуватимуть поїзди № 6379/6380 сполученням Ківерці – Радехів – Ківерці;
  • починаючи з 21 грудня, приміський поїзд № 6519/6520 сполученням Мукачево – Сянки курсуватиме лише до ст. Ужгород, відповідно приміський поїзд № 6545/6546 сполученням Сянки – Мукачево вирушатиме в Мукачево зі ст. Ужгород.
  • з 24 та 25 грудня відповідно, приміські поїзди № 6523/6524 Мукачево – Ужгород – Сянки та № 6541/6542 Сянки – Ужгород – Мукачево курсуватимуть щодня за діючим розкладом.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює регіональні поїзди зі Львова до Коломиї

Пасажирів закликають враховувати зміни в розкладі руху потягів під час планування подорожей та слідкувати за оновленнями.

Нагадаємо, що на період свят Укрзалізниця призначає поїзд №745/746 Київ — Славське. Потяг курсуватиме щодня. Вартість квитків становить від 700 грн.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *