Оновлення нового iPhone 14

Три головних оновлення в iPhone 14.

Не дивлячись на здорожчання комплектувальних матеріалів, компанія apple таки спромоглася у вересні презентувати новий iPhone 14. Деяких користувачів обурила новинка, але прихильники залишилися задоволеними. Головне невдоволення було пов’язане з тим, що новим чипсетом доповнили лише преміальні моделі Pro та Pro Max. Більш бюджетні варіанти залишили на старому процесорі bionic А15.

Технічні характеристики iPhone 14

Це сучасна техніка, яка відома на ввесь світ. Але iPhone 14, що можна придбати за посиланням https://y.ua/iphone/kredit трохи засмутив користувачів через невиправдані очікування. Користувачі чекали чогось більш масштабного, нового та захоплюючого.

Що оновили у новому iPhone:

  • Варто зазначити, що розробник нарешті позбувся набридливого чубчика, який псував зовнішній вигляд дорогого смартфона. Крім того, покращили якість знімання на фронтальну камеру. Тепер є можливість знімання з використанням авто фокусу. Під час знімання телефон самостійно видаляє нерівності шкіри та деякі недоліки зовнішності.
  • Розробники попрацювали з програмним забезпеченням, додавши велику кількість функцій під час знімання. З’явилася можливість портретного знімання з одночасною корекцією обличчя. Основну камеру доповнили додатковою лінзою, яка захоплює промені світла у суцільній темряві. Вона дозволяє покращити якість нічної зйомки, не використовуючи додаткового освітлення.
  • Деякі з користувачів чекали на додатковий захист від пилу та вологи, але розробники навіть не працювали над вдосконаленням цього питання. Крім того, залишили на наступний рік відмову від роз’єму lightning.

Як придбати iPhone 14 та зберегти гроші?

Не дивлячись на те, що європейський союз вимагає переходити на type-c, компанія apple цього року не знайшла коштів, щоб повністю замінити деталь. Зокрема це пов’язано з фінансовими труднощами, а також зростанням захворюваності на Ковід, пікетами працівників заводів.

Компанія apple запропонувала додаткове кольорове рішення. Тепер iPhone 14 можна придбати в гарному фіолетовому кольорі. Чубчик замінили стильною капсулою, що відображає інформацію про повідомлення та телефонні дзвінки.

Вартість апаратів залишилася постійною, але трохи здорожчали преміальні моделі Pro та Pro Max, що обумовлено встановленням нових чипсетів bionic А15. Прилад належить до флагманських смартфонів, тому і вартість його висока. Для людей, які не в змозі придбати таку техніку одразу, інтернет-магазин Цифра пропонує вигідні програми кредитування. Це дозволяє стати власником надсучасного приладу, виплачуючи гроші за нього поступово, невеликими сумами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *