В енергосистемі значний дефіцит електроенергії. В Укренерго розповіли, де найбільш складно

До всіх областей доведені ліміти споживання.

24 грудня в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії через обстріли припинила працювати одна з електростанцій. Найбільш складна ситуація в Києві і Київській області та на сході і півдні України, повідомили в Укренерго.

«Станом на 24 грудня в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. Працюють всі види генерації, але через обстріли та пошкодження обладнання припинила виробіток одна з електростанцій», – зазначили в компанії.

Також продовжують діяти певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками. У зв’язку з чим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень.

В Укренерго наголошують, найбільш складна ситуація в Києві та Київській області, через наслідки атаки дронів 19 грудня, та на сході та півдні – там росія завдала нові артилерійські удари по прифронтових районах та пошкодила об’єкти енергетичної інфраструктури. Там, де це можливо, ремонтні роботи йдуть цілодобово.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *