Міністр енергетики попередив, коли ризик обстрілів енергетичних об’єктів – найвищий

Ми працюємо над збільшенням генерації та розширенням можливостей для передавання електроенергії, контролюємо дотримання графіків відключень.

На цьому міністр енергетики України наголосив в ефірі національного телемарафону «Єдині новини», пише Dailylviv.com.

«Ситуація зараз дійсно складна. Час між обстрілами ми використовуємо для двох речей. По-перше, щоб зменшити дефіцит завдяки збільшенню обсягів виробництва електроенергії. І це зараз відбувається. По-друге, щоб збільшити можливості передачі електроенергії від генерації до споживача. Особливо з регіонів, де була замкнена потужність», – зазначив  Герман Галущенко.

За його словами, ризик обстрілів залишається, особливо у святкові дати. Але відсоток збиття ворожих ракет і рівень захисту об’єктів енергетичної інфраструктури досить високі.

«Зараз вся енергетична галузь працює 24/7, і результати її роботи абсолютно наочні. Ми моніторимо ситуацію цілодобово, працюють енергетики, працюють відповідні штаби, і ми бачимо, як поліпшується ситуація в енергосистемі», – підкреслив міністр. 

Він також наголосив, що зараз відбуваються нон-стоп перевірки дотримання графіків відключень електроенергії. Оскільки для кожної області є її доведені ліміти, які розподіляються між споживачами. Працює постійна комісія за участі Держенергонагляду, НКРЕКП та Служби безпеки України, і вона виявляє будь-які маніпуляції чи протиправні відключення.

«Ключове зараз – щоб всі зрозуміли, що для керівників, які допускають такі порушення, не буде жодних винятків. Усі мають відчути, і це для нас принципово, що держава невпинно стежить за ситуацією та контролює її. І ми будемо жорстко реагувати на факти порушень, зокрема й публічно. Я вважаю, що під час війни це має вплинути на відчуття відповідальності, яку кожен несе на своєму місці», – підсумував Герман Галущенко.

Львівобленерго повідомило, чому на Різдво менше вимикали світло

На Львівщині вдалося стабілізувати ситуацію зі світлом, – Козицький

У Львівській і ще 4-х областях Укренерго запровадило аварійні вимкнення світла

Аварійних вимкнень на Львівщині не застосовують, – начальник ЛОВА Козицький

Дефіцит потужності в енергосистемі дещо зменшився, – Укренерго

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *