Помер львівський лікар-хірург Володимир Мельников

Прощання з Володимиром Мельниковим відбудеться 28 грудня.

24 грудня, помер львівський лікар-хірург, доцент кафедри загальної хірургії, кафедри хірургії та трансплантології факультету післядипломної освіти Володимир Мельников. Йому було 48 років. 

Джерело: Перше медичне об'єднання Львова

«Велика втрата для нашої медичної спільноти. На 49-му році передчасно пішов з життя Володимир Мельников – лікар-хірург, доцент кафедри загальної хірургії, кафедри хірургії та трансплантології факультету післядипломної освіти. Чудовий спеціаліст, турботливий батько, добра та чуйна людина  – таким його пам'ятатиме колектив лікарні Святого Пантелеймона», – йдеться в повідомленні.

Прощання з Володимиром Мельниковим відбудеться 28 грудня, о 19:00 у каплиці церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, що на вул. Віри ,Надії, Любові, 10. Поховальна літургія – 29 грудня, об 11:00 – у каплиці церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *